BTS Üyesi Jungkook Yanlışlıkla TikTok Hesabını İfşa Edince ARMY’nin Diline Düştü!

BTS’in dillerden düşmeyen üyesi, en küçükleri Jungkook yine yaptı yapacağını. Sosyal medya işlerinde çok iyi olmadığını söylese de gerçek bir bağımlı olduğunu bildiğimiz minik Z kuşağı bebesi Jungkook, yanlışlıkla kendi TikTok hesabını ifşaladı. Yahu sen Instagram kullanamayıp kapatmış çocuksun, TikTok senin neyine be yavrum! ?

Biliyorsunuz ki Jeon Jungkook, Temmuz ayının 14’ünde çıkartmış olduğu Seven singleı ile tüm dünyayı sarstı.

Bu konuda şaka yapmıyoruz elbette. BTS üyeleri, tek tek askere gitme kararı almalarının ardından bir de ara verdiklerini açıklamıştı. Herkes solo işlere dönerken Suga, J-Hope, RM ve Jimin’in albümleri ile singleları tek tek yayınlanmıştı. Bir de üstüne yılın üçüncü çeyreğinde Jungkook bombayı patlattı.

TikTok, Instagram, Twitter, Melon, Weverse… Aklınıza gelen ve gelmeyen tüm platformlar 2 hafta boyunca sadece Jungkook’un ilk solosunu konuştu.

Şarkının sözleri de çok manidar zaten bildiğiniz gibi. ‘Her saat, her dakika, her saniye, bir geceden diğerine seni seveceğim’ diyerek bize ne ima etmek istediğini anlamadık sanıyorsa, çok yanılıyor.

Şarkı tüm dünyada bırakın fırtına estirmeyi, kasırgalara sebep oldu desek yeridir. Jungkook, yıllar önce kurduğu bir hayali gerçekleştirip Billboard HOT 100 tablosunda zirveye oturdu.

Hem de bununla kalmadı, Billboard HOT 100, Billboard Global Excluding United States, Billboard Global 200 listelerinde aynı anda birinci olarak altın vuruş yaptı!

Son dönemde K-POP gruplarının yeni şarkılarına TikTok akımı dansı çıkartmaları çok meşhur bildiğiniz gibi.

Jungkook bunu yapmadan durur mu peki? Durmaz. Şarkının koreografisiyle birlikte bir TikTok akımı başlattı ve bunu BigHit Entertainment altındaki resmi BTS TikTok hesabından paylaştı.

Hatta dün Seventeen grubundaki yakın arkadaşlarından Mingyu (birbirlerine her şarkıda akım yaptırmazlarsa öleceklermiş) ile Seven akımı videosu paylaştı.

97 Line’ın en çok görüşen iki üyesi zaten Jungkook ve Mingyu. Bu aralar sürekli yan yana görüyoruz, Allah muhabbetinizi artırsın çocuklar!

Eveeet gelelim her şeyin başladığı yere. Instagram’ı çözemedi diye kapatıp giden, Weverse kullanmaya geri dönen Jungkook nasıl kendi TikTok hesabını ifşalıyor oynat bakalım. 😀

HYBE altındaki gruplardan ENHYPEN üyeleri Jungwon ve Jay, Seven akımına katıldıkları bir videoyu paylaştılar. Jungkook da durur mu, kardeşlerini desteklemek için TikTok videosunu Weverse’de paylaşıp ‘Aferin’ yazmış.

Asıl sorun ne biliyor musunuz, Jungkook TikTok’tan link paylaşınca kendi hesabının gözükeceğini bilmiyormuş. KURBAN VERENE SOSYAL MEDYAYI ÇÖZEMEDİ HALA…

Hayranlar bağlantıya tıkladıktan sonra yukarda çıkan ‘Ian’ hesabını görüp bunun Junkook’a ait olduğunu fark etmişler tabii ki. Kendisi yıllar önce sahne isminin Ian olabileceği ihtimalinin varlığından bahsetmişti. Hala unutmamış ve fake hesabına Ian adını vermiş. Gerçek bir bebeksin Jungoo…

Daha sonra da utanıp “Artık herkes hesabımı biliyor çünkü bağlantı paylaştım. Lakabımı Ian yaptığım için utandım” diyor.?

Hesapta herhangi bir paylaşım yapmayacağını ve yalnızca bir şeyler izlemek için kullanacağını da söylüyor. Bunu zaten göstermekten çekinmiyor da. 😀

Ian adı ifşa olup utanınca hemen JK yapmış adını. Kullanıcı adı da ayrı olay…

Profiline de ‘Benimle dalga geçmeyin’ yazmış gülmekten bayılacağım şimdi. ?

Takip izinlerini açtıktan sonra TikTok’ta 1 milyona en hızlı ulaşan hesap olduğunu söylememin gereği var mı peki? Zaten BTS’in elinde olan Guinness rekorunu da kırmış oluyor.

2 saatte 1 milyon takipçiye ulaşan hesap oldu minik maknaemiz. Zaten diğer rekor da BTS’in resmi hesabındaydı. BTS 3 saat 31 dakikada, Jungkook 2 saat 36 dakikada 1 milyona ulaştı.

Bizi bu kadar güldürdüğü yetmedi bir de TikTok hesabında beğendiklerini görebilmemize izin verdi.

Asla Seven challange videolarını değil, keşfetine düşen komik videoları beğenmesi dünyanın en komik olayı.

Utanmadan bir de kendine yapılan ve güldüğü editlere yorum atmaya başladı. Öldürecek beni… ?

Sınav değil ki kazanasın, ders değil ki çalışasın. Sevilmeyi bırak, seni sevmek de bir meziyet be Jeon Jungkook!

Bizi bu kadar güldürdün ya, çok yaşa! ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir