Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın boşanacakları iddia edilmişti! ‘Sana hayranlığım hiç bitmedi’

Ceyda Düvenci dizi setinde tanıştığı oyuncu Bülent Şakrak ile aşk yaşamaya başlamış, çift 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın mutluluğu oğulları Okan Ali’nin doğumuyla daha da artmıştı.

Evlilikleri boyunca en özel anlarını dahi takipçileriyle paylaşan çift, son dönemde ayrılık iddialarıyla gündeme gelmişti. Oyuncu çiftin uzun zamandır birlikte görüntülenmemesi ve sosyal medyada fotoğraf paylaşmaması, ikilinin boşanacağı dedikodularını alevlendirmişti.

VİDEO YAYINLADI

Dedikoduların ardından geçtiğimiz günlerde sessizliğini bozan Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yayımladığı bir video ile ayrılık iddialarını kesin bir dille yalanladı.

“ARTIK SESSİZ KALMAMAK GEREKTİĞİNİ FARK ETTİM”

Düvenci, “Artık sessiz kalmamak gerektiğini fark ettim. Bugün yine saçma sapan haberler çıkmış… O kadar zor zamanlardan geçiyoruz ki, böyle şeylere cevap vermemek gerektiğini düşünen bir taraftaydım. Yaşadığımız hayat belli, ne olduğumuz belli, ne yaptığımız belli ama bakıyorum bunun sonu gelmiyor. Hemen minicik bir açıklama yapmak istiyorum. Biz gayet mutlu bir çiftiz. Hiçbir sorun yok. Hani düşündüğünüz gibi durumlar söz konusu bile değil. Ağzıma bile almak istemediğim durumlar” dedi.

“BİRBİRİMİZİ ÇOK GÖREMİYORUZ”

Şakrak’ın iş için 6 aydır Selimiye’de olduğunu ve çok sık görüşemediklerini söyleyen Ceyda Düvenci, “Tabii ki evliliğin içinde anlaşamadığımız günler olur, anlaştıkça daha da güçlenirsiniz ama şöyle durum var. Bülent Selimiye’de 6 aydır dizi çekiyor. Haftada bir gün zar zor geliyor, çok yorgun oluyor… Çok yoğun bir projenin içinde 6 aydır ve o yüzden bizi çok göremiyorsunuz birlikte açıkçası ama aslında gören de görüyor” ifadelerini kullandı.

“MUTSUZLUK HİKÂYELERİ YAZMAYALIM”

Paylaştığı ‘Misafirhane’ şiirini çok sevdiği için yayınladığını ifade eden ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

‘Misafirhane’ şiiri benim en sevdiğim şiir… Gerçekten hayatımın şiiri… Tamamen duygularla alakalı bir şey artık. Başta gülüyorduk ‘Ne gerek var bunlara cevap vermenin, bir sürü sıkıntı stresi var’ deyip… Bugün de bunu kendi kendime yapıyorum. Bülent gece sabaha kadar çalıştı ve şu an uyuyor Selimiye’de… Ben duramadım bunu söylemek istedim. Mutluluklarla mutlu olalım ne olursunuz? Mutsuzluk hikâyeleri yazmayalım.

EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Tüm bunların ardından bir hamle de Bülent Şakrak’tan geldi. Ünlü isim, geçtiğimiz gün 46’ıncı yaşına basan Ceyda Düvenci’nin doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı romantik bir fotoğraf ve yazı ile kutladı.

Eşine sarıldığı anda çekilen bir kareyi yayınlayan Şakrak, sözlerine; “Fotoğraf 2014 ve kutladığımız ilk doğum günün. Aradan 9 yıl geçti, Melisa büyüdü, Ali doğdu (askere gitti geldi)yaşam aktı, envaiçeşit şey yaşandı, gezildi, dolaşıldı, çalışıldı, çabalandı, yaş alındı ancak yaşlanılmadı falan…” diye yazarak başladı.

“SENİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM”

“Bu süreçte senin hayata tutunma biçimin, inadın, analığın ve gayretin hiç değişmedi; bu nedenle evdeki ben ve cümle canlının (kediler, köpekler, fareler, çocuklar) sana olan hayranlığı da hiç bitmedi” ifadelerini kullanan oyuncu, sözlerini şöyle noktaladı:

Yeni yaşının da sana daha öncekiler gibi şans, bereket ve çokça huzur getirmesini diliyorum ve seni gerçekten çok seviyorum. Cemal Süreya’nın dediği gibi, ‘Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin, arkadaşınım. Biri bitse biri kalır. Seni hiç bırakmayacağım!’ İyi ki doğdun çocuklarımın anası…

“MUTLULUK GÖZYALŞARI DÖKÜLÜR GÖZLERİMDEN”

Eşinin bu kutlamasına, “Seni çok seviyorum” yorumunu yazan Düvenci, ardından aynı gönderiyi kendi Instagram sayfasında paylaşarak; “Her yaşanan detaya ‘iyi ki’ diyebiliyorsak günün sonunda mutluluk gözyaşları dökülür gözlerimden… Seni seviyorum be adam” mesajını yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir